Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Akcja ,,40 Dni dla Życia” polega na zapewnieniu nieprzerwanej modlitwy w intencji dzieci nienarodzonych, a także pokoju na świecie. Została ona przeprowadzona przez naszą wspólnotę Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Legnickiej, a nasi przedstawiciele zadbali o jej jak najszersze rozpowszechnienie. Informacje o wydarzeniu ukazały się min. w Telewizji Trwam, Radiu Maryja, Radiu Rodzina oraz na wielu stronach internetowych. Zapisy przyjmowaliśmy drogą mailową i telefoniczną.

Wydarzenie rozpoczęło się w Środę Popielcową, a zakończyło się w Niedzielę Palmową. Trwało 40 dni, czyli 960 godzin. Udało się nam nie tylko zapełnić cały kalendarz, lecz co więcej, ku Niebu przesłanych zostało łącznie 3 549 godzin modlitwy! W akcji wzięły udział osoby z całej Polski, a także z USA i Niemiec. Były to zarówno pojedyncze osoby, małżeństwa, rodziny, oraz wspólnoty.

Wierzymy w słuszność tego wydarzenia, dzięki Waszym świadectwom. Pan Jezus mieszka u Was w sercach, to On dodawał Wam sił do odmawiania modlitwy, wybudzał Was w środku nocy w tym określonym celu.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni za tak liczne przyłączenie się do naszej inicjatywy i szczęśliwi, że udało się ją zrealizować. Życie to największy dar, dlatego pragniemy walczyć o nie, szczególnie w imieniu dzieci nienarodzonych, które nie mają własnego głosu. Dziękujemy za to, że wspólnie udało się stworzyć to piękne dzieło. Każda godzina modlitwy ma ogromne znaczenie i niesie ze sobą wielką moc.

Wielkie Bóg zapłać! Zapraszamy do udziału w „40 Dniach dla Życia” ponownie za rok!

Przez cnotę, naukę i pracę służyć Bogu i Ojczyźnie.

GOTÓW!