Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Modlitewny FlashMob

Modlitewny Flash mob to inicjatywa, która polega na spotkaniu się ludzi na modlitwie. Akcja swoją nazwę wywodzi z języka angielskiego i oznacza „szybki tłum”. Codziennie podczas Wielkiego Postu o godzinie 15.00 będziemy sztafetowo w różnych miastach w naszej diecezji odmawiać Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji Życia i pokoju na świecie.

  • Od 22 lutego do 5 marca  znajdziesz nas w parafii pw. św. Maksymiliana Kolbe w Lubinie

  • Od 6 do 12 marca zapraszamy Cię do Rynku, obok kościoła św. Barbary w Polkowicach

  • Od 13 do 19 marca gromadzić będziemy przy bazylice pw. Wniebowzięcia NMP i św. Mikołaja w Bolesławcu

  • Od 20 do 26 marca nasza modlitwa będzie rozbrzmiewać przy parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Nowogrodźcu

  • Od 27 marca do 2 kwietnia możesz przyłączyć się do nas przy parafii Matki Bożej Królowej Polski w Legnicy.

W trudnym czasie w szczególności nie możemy zapominać o modlitwie. Módlmy się więc w intencji Życia i pokoju, które w swojej nieograniczonej miłości podarował nam Bóg.

Pragniemy, aby nasza akcja Wielkopostna wiązała się z realną pomocą. Dlatego organizujemy zbiórki charytatywne w trakcie trwania akcji w danych miastach, a także zrzutkę internetową.

-> Link do zbiórki

Celem zbiórki pieniężnej jest pomoc kierowana dzieciom wychowującym się bez tradycyjnej rodziny. Placówki pomocowe nie zawsze mogą zapewnić poziom życia swoich wychowanków na tak wysokim poziomie, na jakim by bardzo chcieli ze względu na trudności majątkowe. Zbiórka zakłada pomoc podopiecznym z Domu dla Dzieci ,,Nadzieja” w Jeleniej Górze, przez przekazanie środków finansowych. Zebrane dary pieniężne zostaną odpowiednio zagospodarowane przez Karkonoskie Stowarzyszenie Pomocy Dziecku i Rodzinie NADZIEJA w Jeleniej Górze, zgodnie z zapotrzebowaniem- na doposażenie lub wymianę mebli w pokojach dzieci.

Gotów!