Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Zapraszamy wszystkich do udziału w naszym wydarzeniu pro-life, jakim jest „40 dni dla życia”.

Na czym polega akcja?

O godzinie 13:00 w Środę Popielcową (2 marca 2022) rozpocznie się krucjata modlitewna, która – trwając do godziny 13:00 Niedzieli Palmowej (10 kwietnia 2022) – będzie nieprzerwanie naszą modlitwa szturmowała Niebo w tych ważnych dla nas intencjach, jakimi jest powstrzymanie świata przed zabijaniem dzieci nienarodzonych, a także pokój na świecie.
40 dni to tylko 960 godzin. Godzin, które mogą uratować życie! Każdy, kto chce się włączyć w akcję, wybiera sobie dogodny dla siebie termin i godzinę, następnie poprzez kontakt z koordynatorami wydarzenia wpisuje się do naszego kalendarza modlitwy umieszczonego na naszej stronie internetowej, zobowiązując się tym samym do poświęcenia całej godziny na modlitwę w naszej sprawie. Jakiej modlitwie? Dowolnej. Może to być Różaniec, Koronka do Miłosierdzia Bożego, rozważanie Pisma Świętego, litanie itd. Najważniejsze, by modlitwa trwała cała godzinę, bo tylko wtedy możemy mówić o nieprzerwanej modlitwie.

Wybieramy JEDNĄ lub więcej (w zależności od chęci i możliwości) godzinę w ciągu całej akcji. Prosimy o zapisy od pełnych godzin, aby nie komplikować kalendarza, jeżeli to możliwe. Na tę chwilę udało nam się już zapełnić kalendarz, ale to wcale nie znaczy, że zapisy są zamknięte! Wciąż przyjmujemy zgłoszenia chętnych, każda godzina modlitwy ma znaczenie, im więcej osób się modli, tym większą moc ma nasza modlitwa! W miarę możliwości zachęcamy do wybierania godzin, gdzie modli się jedna – dwie osoby.

Zapraszamy wszystkich do zaangażowania się w akcje i dawania świadectwa wiary i wartości życia ludzkiego.

W celu zgłoszenia i wszelakich pytań prosimy o kontakt mailowy na zapisy@-anti-bot-bit40dnidlazycia.pl, telefonicznie pod numerem 513 129 362 lub przez poniższy formularz kontaktowy.

Przez cnotę, naukę i pracę służyć Bogu i Ojczyźnie. GOTÓW!

Zapisz się już dziś!

    Pobierz plakat do druku.

    Autor zdjęcia na plakacie: Jędrzej Rams.