Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Zapraszamy wszystkich do udziału w naszym wydarzeniu pro-life, jakim jest „40 dni dla życia”.

Na czym polega akcja?

O godzinie 13:00 w Środę Popielcową (17 lutego 2021) rozpocznie się krucjata modlitewna, która – trwając do godziny 13:00 Niedzieli Palmowej (28 marca 2021) – będzie nieprzerwanie naszą modlitwa szturmowała Niebo w tych ważnych dla nas intencjach, jakimi jest powstrzymanie świata przed zabijaniem dzieci nienarodzonych, a także pokój na świecie.
40 dni to tylko 960 godzin. Godzin, które mogą uratować życie! Każdy, kto chce się włączyć w akcję, wybiera sobie dogodny dla siebie termin i godzinę, następnie poprzez kontakt z koordynatorami wydarzenia wpisuje się do naszego kalendarza modlitwy umieszczonego na naszej stronie internetowej, zobowiązując się tym samym do poświęcenia całej godziny na modlitwę w naszej sprawie. Jakiej modlitwie? Dowolnej. Może to być Różaniec, Koronka do Miłosierdzia Bożego, rozważanie Pisma Świętego, litanie itd. Najważniejsze, by modlitwa trwała cała godzinę, bo tylko wtedy możemy mówić o nieprzerwanej modlitwie.

Wybieramy JEDNĄ lub więcej (w zależności od chęci i możliwości) godzinę w ciągu całej akcji. Prosimy o zapisy od pełnych godzin, aby nie komplikować kalendarza, jeżeli to możliwe. Na tę chwilę udało nam się już zapełnić kalendarz, ale to wcale nie znaczy, że zapisy są zamknięte! Wciąż przyjmujemy zgłoszenia chętnych, każda godzina modlitwy ma znaczenie, im więcej osób się modli, tym większą moc ma nasza modlitwa! W miarę możliwości zachęcamy do wybierania godzin, gdzie modli się jedna – dwie osoby.

Zapraszamy wszystkich do zaangażowania się w akcje i dawania świadectwa wiary i wartości życia ludzkiego.

Partnerem tegorocznej edycji 40 Dni dla Życia było także Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka.

Zakończenie X edycji

28 marca 2021 zakończyła się już X edycja tej krucjaty modlitwenej. Modlitwa była nieprzerwana przez całe 40 dni, a nawet więcej! W tym roku wymodlonych zostało w sumie 2 740 godzin! Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w modlitwę za udział w akcji!
Planujemy powrócić z inicjatywą na Wielki Post w 2022r. 🙂

 

Pobierz plakat do druku.

Plakat 40 Dni dla Życia 2021