Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

faq

Najczęściej zadawane pytania

Na ile godzin mam się zapisać?

Na tyle, na ile jest chęć i możliwości 🙂 Wystarczy jedna pełna godzina dowolnego, wybranego dnia. Może to być także kilka pojedynczych godzin w różne dni, lub w jakichś godzinach regularnie, np. każdy poniedziałek od 4.00 do 5.00.

Czy jest jakaś specjalna modlitwa, którą mam się modlić?

Nie, forma modlitwy jest dowolna. Może to być modlitwa wspólnotowa w kościele, w rodzinie lub indywidualna w domu. Można odmawiać Różaniec, Koronkę do Miłosierdzia Bożego, litanie, można modlić się z Pismem Świętym, uczestniczyć w Mszy Świętej. Ważne, aby modlitwa trwała pełną godzinę i była w intencji dzieci nienarodzonych.

Czy mogę zgłosić się po raz kolejny, kiedy jestem już zapisany?

Oczywiście, że tak. Przyjmujemy wszystkie zgłoszenia z radością.

W jakiej sprawie się modlimy?

Naszym pragnieniem jest, aby Życie było szanowane na każdym etapie – od poczęcia do naturalnej śmierci; aby było obdarzane miłością na wzór miłości Chrystusowej. Modlimy się szczególnie w obronie nienarodzonych, które nie mogą same zadbać o siebie, by każde z nich zostało pokochane, a także w intencji ich rodziców – o miłość i odwagę oraz wyjście z trudnej sytuacji. Naszą intencją jest także pokój na świecie, który jest ściśle powiązany z kwestią poszanowania Życia.

Na czym polega nowa forma akcji?

W tym roku przyjmujemy zapisy na dowolne godziny w ciągu dnia, tak, aby każdej doby były zadeklarowane 24 godziny modlitwy. 

Np. Jeśli trzy osoby będą chciały się modlić w godz. 15.00-16.00 tego samego dnia - będą to trzy godziny modlitwy tej doby.

Nie dostałam/em jeszcze maila z potwierdzeniem zapisu

Jeżeli zapisywałeś się przez telefon, nie dostaniesz maila potwierdzającego. Jeżeli wypełniłeś formularz na tej stronie lub wysyłałeś do nas wiadomość email, cierpliwie poczekaj, nie wysyłamy potwierdzeń automatycznie, członkowie Sztabu odpowiadają każdemu osobiście po wpisaniu do kalendarza modlitwy. Zwykle odpowiadamy w ciągu kilku godzin. Jeżeli nie otrzymujesz odpowiedzi zbyt długo, ponów zapis, zaznaczając, że pisałeś, ale nie dostałeś odpowiedzi. Być może popełniłeś też błąd w adresie email w formularzu.