Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Na ile godzin mam się zapisać?

Na tyle, na ile jest chęć i możliwości 🙂 Wystarczy jedna pełna godzina dowolnego, wybranego dnia. Może to być także kilka pojedynczych godzin w różne dni, lub w jakichś godzinach regularnie, np. każdy poniedziałek od 4.00 do 5.00.

Czy mogę się zapisać, jeżeli wybrana przeze mnie godzina jest zajęta?

Oczywiście, że tak. Podczas jednej godziny może modlić się kilka osób jednocześnie, w ten sposób wzmacniamy nasz szturm do nieba! Naszym pierwszym celem jest jednak zapełnienie pustych godzin, aby zachować ciągłość modlitwy.

Czy jest jakaś specjalna modlitwa, którą mam się modlić?

Nie, forma modlitwy jest dowolna. Może to być modlitwa wspólnotowa w kościele, w rodzinie lub indywidualna w domu. Można odmawiać Różaniec, Koronkę do Miłosierdzia Bożego, litanie, można modlić się z Pismem Świętym. Ważne, aby modlitwa trwała pełną godzinę i była w intencji dzieci nienarodzonych.

W jakiej sprawie się modlimy?

Naszym pragnieniem jest, aby Życie było szanowane na każdym etapie – od poczęcia do naturalnej śmierci; aby było obdarzane miłością na wzór miłości Chrystusowej. Modlimy się szczególnie w obronie nienarodzonych, które nie mogą same zadbać o siebie, by każde z nich zostało pokochane, a także w intencji ich rodziców – o miłość i odwagę oraz wyjście z trudnej sytuacji. Naszą intencją jest także pokój na świecie, który jest ściśle powiązany z kwestią poszanowania Życia.

Czy mogę zgłosić się po raz kolejny, kiedy jestem już zapisany?

Oczywiście, że tak. Przyjmujemy wszystkie zgłoszenia z radością.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *